Permanentní make up obočí

Pro aplikaci PM obočí používáme ty nekvalitnější přístroje, které jsou šetrné k pokožce a proto nehrozí zjizvení nebo poškození kůže. Používáme efektivní metodu, jejíž výsledek zaručuje rovnoměrnost a delší životnost za použití různých technik – vláskování, stínování, „pudrové obočí“ - s přihlédnutím k potřebám klientky. Upravujeme šířku, délku i barvu. Provádíme zhuštění nebo doplnění chybějící části obočí dokreslením jednotlivých chloupků, případně lze modelovat zcela nové obočí. Tvar je vždy předkreslen, s klientkou je konzultována i barva. Po vzájemné dohodě je obočí natřeno anestetickým krémem, aby byl zákrok bezbolestný a klientka se cítila komfortně. Celý úkon trvá cca 1 a půl až 2 hodiny. Cena PM obočí je 7 tis. Kč a je v ní zahrnuta i korekce do jednoho měsíce s tříměsíční zárukou.

Délka trvání je individuální a je závislá na typu kůže, věku klientky a dalších okolnostech vč. následné péče po aplikaci. Je důležité dbát pokynů k péči o ošetřené místo, jen tak si dobu trvání prodloužíte a vyhnete se nepříjemným následkům např. při nadměrném slunění. Obecně u obočí platí, že minimálně po dobu 2 měsíců od aplikace musí být obočí chráněné před slunečními paprsky přípravkem s ochranným faktorem 50.

Našim klientkám nabízíme tzv. oživení (pokud je potřeba) do dvou let od posledního zákroku, které je cenově zvýhodněné 30% slevou a je to jedna návštěva bez korekce. V případě, že korekce bude nutná, připlácí se 1000 Kč.

Kontaktujte nás