O nás

Vítejte ve Studiu Estetica – profesionální make-up

Studio Estetica profi permanent make up vzniklo před 20 lety. Jeho majitelka Eva Štědrá ho založila poté, co získala dostatek zkušeností s aplikací permanentního make up (obočí, očních linek a rtů) v České republice i v zahraničí a přesvědčila se o všech výhodách, které tato metoda přináší:

„Permanentní make up je určený především ženám, které se necítí bez nalíčení dobře, ale nerady s líčením ztrácejí čas, nosí kontaktní čočky nebo brýle, mají citlivé oči nebo trpí alergií na kosmetické výrobky. Jsme schopny vyrovnat nebo korigovat různé nedokonalosti tvaru obočí nebo rtů. Výsledek působí naprosto přirozeně a tvoří ideální podklad pro případné výraznější nalíčení. „Každá žena je naprostý originál a tak je třeba k ní přistupovat. Občas je nutné i prosadit náš osobní názor, ale to je vždy v zájmu celkového estetického dojmu. Samozřejmě velkou radost mám, když od nás odchází spokojená klientka. A ještě větší radost a uspokojení cítím, když se k nám do Studia Estetica vrátí. Trvanlivost PM je totiž jeden až čtyři roky a je velice individuální.“ Všechny tři se pak shodují, že je třeba zdůraznit, aby si ženy, pokud se pro PM rozhodnou, pečlivě vybíraly z nabídek pracovišť, která se PM zabývají.

 Já osobně si velmi cením i metody, kterou jsem si osvojila v poslední době a to je postup, kdy ženám po ablaci prsou mohu chybějící dvorce pomocí permanentního make up vykreslit. Mnohokrát jsem se již přesvědčila, jak jim tato skutečnost pomáhá psychicky se s danou situací vyrovnat.“

Jana Hrůšová spolupracuje s Evou Štědrou od roku 1998. I ona považuje PM za ideální způsob, jak zvýraznit nebo zdokonalit určité partie obličeje, a přispět tak k posílení sebevědomí. „Je to, jako když si obléknete krásné šaty, ve kterých se cítíte opravdu dobře. Navíc jste stále upravené, začíná to ranním vstáváním a vlastně nikdy nekončí. Přednosti PM oceníte při sportu, na cestách nebo i jen při domácím úklidu. My nechceme zásadním způsobem měnit váš vzhled, respektujeme vaši přirozenost, jen ji chceme dovést k bezchybnosti. Držíme krok s nejnovějšími světovými trendy, zúčastňujeme se školení a seminářů z našeho oboru, abychom pro vás měly vždy připraveny ty nejlepší služby.“

„Nejlepší referencí je pak osobní doporučení, a to může vzniknout jen jako důsledek poctivé a perfektní práce a osobního přístupu ke každé klientce,“ uzavírá Eva Štědrá.

  

Tak co myslíte?

Studio Estetica v prvním patře dermatologie na Perfectclinic opravdu stojí za to navštívit. Na vlastní oči se přesvědčíte, že máme co nabídnout a že péče o každou klientku i klienta pro nás není jen prázdnou frází, ale že nám a hlavně Vám může přinést opravdové uspokojení.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 
 

   

Naše práce