Dekorativní Permanentní makeup

Permanentní make up (PM) klade velký důraz na přirozený vzhled a neměl by nahrazovat líčení, ale měl by sloužit (s výjimkou PM obočí) jako jeho podklad.

 

Dekorativní Permanentní makeup

Pokud se rozhodnete absolvovat PM, ať již obočí, očních linek nebo rtů, určitě nebudete litovat, protože zjistíte, kolik času jste ušetřila při líčení a budete mít možnost ocenit i skutečnost, že jste neustále upravená v kteroukoli dobu a při jakékoli činnosti. Přestože uvádíme, že PM slouží jako podklad pro líčení, existuje spousta žen, které dávají přednost decentnímu, nenápadnému líčení a v tom případě je možné opravdu se spokojit jen s PM.

PM mimořádně ocení klientky, které:

  • Nosí kontaktní čočky nebo brýle
  • Mají citlivé (často slzící) oči
  • Jsou alergické na kosmetické výrobky
  • Ženy, které rádi sportují
  • Rozpíjí se jí rtěnka do drobných vrásek kolem úst
  • Májí problém s estetickým nalíčením obočí

 

Pokud klientka bere léky na ředění krve, je třeba alespoň týden předem lék vysadit anebo by měla  zákrok konzultovat se svým lékařem.

Při všech zákrocích používáme lokální anestezii – pro obočí a oční linky ve formě znecitlivujícího krému, u rtů doporučujeme u citlivějších klientek aplikovat lokální injekční anestezii – to samozřejmě provádí lékař.

 

Permanentní make up obočí

Pro aplikaci PM obočí používáme ty nekvalitnější přístroje, které jsou šetrné k pokožce a proto nehrozí zjizvení nebo poškození kůže. Používáme efektivní metodu, jejíž výsledek zaručuje rovnoměrnost a delší životnost za použití různých technik – vláskování, stínování, „pudrové obočí“ - s přihlédnutím k potřebám klientky. Upravujeme šířku, délku i barvu. Provádíme zhuštění nebo doplnění chybějící části obočí dokreslením jednotlivých chloupků, případně lze modelovat zcela nové obočí. Tvar je vždy předkreslen, s klientkou je konzultována i barva. Po vzájemné dohodě je obočí natřeno anestetickým krémem, aby byl zákrok bezbolestný a klientka se cítila komfortně. Celý úkon trvá cca 1 a půl až 2 hodiny. Cena PM obočí je 7 tis. Kč a je v ní zahrnuta i korekce do jednoho měsíce s tříměsíční zárukou.

Délka trvání je individuální a je závislá na typu kůže, věku klientky a dalších okolnostech vč. následné péče po aplikaci. Je důležité dbát pokynů k péči o ošetřené místo, jen tak si dobu trvání prodloužíte a vyhnete se nepříjemným následkům např. při nadměrném slunění. Obecně u obočí platí, že minimálně po dobu 2 měsíců od aplikace musí být obočí chráněné před slunečními paprsky přípravkem s ochranným faktorem 50.

Našim klientkám nabízíme tzv. oživení (pokud je potřeba) do dvou let od posledního zákroku, které je cenově zvýhodněné 30% slevou a je to jedna návštěva bez korekce. V případě, že korekce bude nutná, připlácí se 1000 Kč.

 

Permanentní make up rtů

 

Zvýrazňujeme konturu přirozeného tvaru rtů, stínováním či barevnou výplní pomůžeme docílit plných rtů, vylepšit tvar, korigovat drobné asymetrie nebo deformace. Doplňujeme ztrácející se retní červeň. Tvar je vždy předkreslen, s klientkou je konzultována i barva. Tento zákrok může být poněkud bolestivý, proto doporučujeme znecitlivění oblasti pomocí injekce s anestezií. Zákrok trvá cca 2 hodiny a jeho cena je 7900 Kč + 500 Kč za injekci. V ceně je zahrnuta korekce do  jednoho měsíce s tříměsíční zárukou. Délka trvání je individuální a je závislá na typu kůže, věku klientky a dalších okolnostech vč. následné péče po aplikaci. Rovněž u rtů platí, že minimálně po dobu 2 měsíců od aplikace musí být  chráněny před slunečními paprsky přípravkem s ochranným faktorem 50.

Našim klientkám nabízíme tzv. oživení (pokud je potřeba) do dvou let od posledního zákroku, které je cenově zvýhodněné 30% slevou a je to jedna návštěva bez korekce. V případě nutnosti korekce doplácí se 1000 Kč.

 

Permanentní make up očních linek

Zvýrazňujeme oči a definujeme jejich tvar. Používáme metodu  tzv. přírodního make up, kdy je vybarven mezi řasový prostor. Tato metoda přirozeně zvýrazní konturu očí. Většinou radíme klientkám, aby si nechaly aplikovat  horní i dolní linky, protože estetický dojem pak působí lépe, oko je výraznější a jasnější, ale ne všem klientkám takový postup vyhovuje. Proto máme tuto službu rozdělenou a cena horních linek je 3500 Kč a dolních linek také 3500 Kč. Stejnou sumu zaplatíte za kajal. Každý úkon trvá cca 1 hod. V ceně je zahrnuta korekce do  jednoho měsíce s tříměsíční zárukou. Délka trvání je individuální a je závislá na typu kůže, věku klientky a dalších okolnostech. U této metody není třeba speciální ochrana po aplikaci, oči postačí chránit slunečními brýlemi. PMU očních linek neprovádíme pokud má klientka aplikované umělé řasy. Ty jsou nutné odstranit nejméně měsíc před zákrokem.

Našim klientkám nabízíme tzv. oživení (pokud je potřeba) do dvou let od posledního zákroku, které je cenově zvýhodněné 30% slevou a je to jedna návštěva bez korekce. V případě nutnosti korekce doplácí se 1000 Kč.

Kontaktujte nás