Akce a výhody pro vás!

Naše klientky mohou využít možnost „oživit“ svůj permanentní make up před uplynutím dvou let od posledního zákroku, v takovém případě zaplatí za aplikaci o 30% méně (oživení je bez korekce, je-li nutná, hradí se částkou 1 000 Kč). Na tuto skutečnost vás navíc upozorňujeme s předstihem e-mailem (pokud nám ho poskytnete).

S klinikou estetické a korektivní dermatologie Veramedica, kterou vede MUDr. Věra Terzijská a se kterou sdílíme společné prostory, jsme jako bonus pro naše klientky domluvily slevu 10% na aplikaci botulotoxinu.

Zároveň pro klientelu Studia Estetika chystáme ve spolupráci s našimi kolegyněmi z kosmetiky, masérkami a pedikúrou a manikúrou „balíček výhodných nabídek“, který budeme pravidelně aktualizovat a obměňovat.

Sledujte pravidelně náš Facebook nebo Instagram, ať Vám "neuteče" řádná novinka z nabídky služeb v našem "nejvyšším patře zdraví a krásy" nebo nezmeškáte některou z našich mimořádných nabídek a akcí. Chystáme pro Vás jen ta příjemná překvapení, tak buďte s námi...
 
Těšíme se na Vás, Eva, Jana a Janka!